Pakalpojumi

TĒVU GRUPA +

Tev nesen piedzimis mazais un īsti nezini, ko darīt un kā palīdzēt mātei?
Trīsgadnieka krīzes dēļ esi nosirmojis?
Jūties apjucis, ko darīt ar skolnieku un kā ar viņu sarunāties?
Mājsēde ar bērniem krīt uz nerviem, un gribās redzēt iedvesmojošas sejas, padarīt kaut ko vērtīgu?
Jā, mēs, Biedrība Tēvi, zinām! Tu šajos pārdzīvojumos neesi viens – mēs visi tam ejam cauri, bez izņēmumiem. Taisnība, ka mēs katrs esam unikāli, katrs ar savu dzīves situāciju un arī mūsu bērni katrs izpaužās ar savām īpašībām citādāk, taču problēmsituācijas ir līdzīgas pēc savas būtības. Kopā ar diviem vadītājiem un vēl 10-12 tēviem tev būs iespēja 8 nodarbību laikā labāk iepazīt bērna attīstības stūrakmeņus un iemācīties veiksmīgi tikt galā ar ģimenes izaicinājumiem.
Piesakies grupai!
Raksti epastu tevi@tevi.lv , norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.
Saņem atlaidi, ja ņem līdzi vēl kādu!
KO TU IEGŪSI?
* atklātus pieredzes stāstus no vairākiem tēviem ar dažāda vecuma bērniem
* ieteikumus, kā veidot ģimenes saticību
* teorētiskās zināšanas par bērnu, sevi, ģimeni
* padomus, kā runāt ar bērniem, lai viņi klausītu
* literatūras sarakstu, ko lasīt brīvajā laikā
* vērtīgu atbalstu grūtā un ne tik grūtā brīdī
* vairākus interesantus tematus, ko pārrunāt ar savu partneri
* praktiskas iemaņas, ko pielietot uzreiz savā ģimenē
* iespēju pieslēgties no jebkuras vietas Pasaulē
Tā ir slēgtā grupa ar tikai 10-12 dalībniekiem.
8 vakarus – svarīgas tēmas un praktiski uzdevumi:
* Tēva vajadzības un ietekme bērna dzīvē
* Tēva loma, gaidot bērniņu
* Kā parūpēties par sevi un savu partneri
* Pasaule bērna acīm
* Pozitīva disciplinēšana
* Būt tētim, kas ir svarīgs
un vēl daudz tieši tevi saistošu tēmu, par kurām būsi gatavs runāt
KAS VADĪS GRUPU?
Divi iesaistīti tēvi ar izglītošanas pieredzi, kuriem ir svarīgi, lai viņu bērni augtu mīlētu cilvēku sabiedrībā. Abi kopā ieguvuši Bērnu emocionālās izglītības kursa un Tēvu grupu vadīšanas sertifikātus. Pazīstami teju 20 gadus un reiz dziedājuši korī kopā.
Klāvs Ozoliņš: divu dēlu tētis – 7 mēneši un 4 gadi.
Domā, ka tā pa īstam būt tēvam nav nekas viegls un, kā arī tēvam ir allaž jāturpina mācīties – līdzīgi kā bērnam. Neviļus prātā rodas salīdzinājums ar jebkuru profesionālās pilnveides kursu, par kuru ierasti plēš bargu naudu, taču šeit ieguvums ir daudzkārt lielāks, jo iegūst pats tēvs, kā arī bērns un ģimene kopumā.
Profesionālajā darbībā Klāvs darbojas finanšu nozarē, aktīvi pēta jaunākās tehnoloģijas (īpaši maksājumu jomā) un šad tad arī par tām ko uzraksta.
Klāvs uzskata, ka Tēvu grupa ir lieliska vieta, kur, aplūkojot dažādas situācijas, kopā tiek rasti labi risinājumi. Turklāt, tieši būšana vienotā grupā ar teju svešiniekiem, taču atrašanās uz viena viļņa un spēja saprasties, ir tas, kas šādām grupām piešķir īpašu pievienoto vērtību. Enerģija un atbalsts, kādu spēj sniegt grupa ir iemesli, kāpēc gribas būt kopā atkal un atkal, nu jau grupu vadot.
UN
Gatis Smidrovskis – tēvs 2,5 gadus vecai meitiņai
Sāka mācīties tēvošanu un rūpes par bērnu grūtniecības pēdējos mēnešos, un to aktīvi turpināja uzreiz pēc meitas piedzimšanas ar Bērnu emocionālās audzināšanas kursu un Tēvu grupu, un papildinošām grāmatām.
Profesionālajā dzīvē Gatis ir komunikācijas speciālists, tāpēc lielu uzsvaru liek uz komunikāciju ar bērnu un kā to darīt veiksmīgāk, lai “vilks paēdis un kaza dzīva”, jeb “tētis mierīgs un bērns priecīgs”. Kā mums visiem, arī viņam ir daudz stāstu, ar kuriem dalīties un iemesli, kāpēc būt par vienu no grupas vadītājiem. Īsumā Gata vārdiem: “Šī ir bijusi tik spēcinoša pieredze, ka gribu nodot zināšanas un atbalstu pēc iespējas vairāk tēviem. Lai arī viņiem būtu pēc iespējas mierīgāka un saticīgāka dzīve mājās, un būtu iespēja izaudzināt veselus topošos pieaugušos.”
Pārējo par sevi pastāstīs, kad būsiet zem 24 acīm.
8 nedēļu kursa cena:
Ja nāc viens EUR 80,-
Ja nāc ar draugu, katram EUR 70,-