Jaunumi

Otrais pārgājiens Ogrē 2. septembrī

Nodibinājums “Tēvi” sadarbībā ar Ogres māmiņu klubu aicina tētus kopā ar bērniem vecumā no 5 gadiem piedalīties otrajā Ogres tēvu un bērnu pārgājienā. Pārgājienā būs iespēja ne vien izkustēties un iepazīt vienam otru, bet arī uzzināt interesantus faktus par Ogres ielejas dabas parka dabu un vēsturi.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un dzeramais ūdens. Pārgājienu vadīs pieredzējuši komandas veidošanas treneri un piedzīvojumu pazinēji Normunds Pīlips un Rinalds Rudzītis.

Pārgājiens notiks sestdien, 2.septembrī 10:00-18:00 Ogres ielejas dabas parkā. Dalība bez maksas. Lūgums pieteikties, aizpildot anketu: http://ej.uz/rc3h

Pieteikšanās līdz 24.augustam. Vietu skaits ierobežots (12 tēti + ne vairāk kā 20 bērni). Dalībnieki tiks atlasīti, balstoties uz anketā norādīto motivāciju, pēc iespējas nodrošinot bērnu vecuma un dzimuma līdzsvaru. Dalībnieku atlasi veiks Ogres māmiņu klubs.

Pārgājiens tiek organizēts nodibinājuma “Tēvi” un Ogres māmiņu kluba projekta “Es un mans tētis” ietvaros. Projektu finansē Ogres novada pašvaldība.