Jaunumi

Online: Vecāku izglītības programma tēviem

Piesakies Vecāku izglītības programmas grupai tikai tēviem!

Programmas saturs ir piesātināts ar teorētisku un praktisku informāciju, un piedāvā apgūt prasmes un metodes, kuras viegli integrēt savā ikdienas dzīvē ar bērniem. Uzzināsiet daudz par drošās piesaistes teoriju, bērna smadzeņu darbību un saistību ar uzvedību, sensorajiem procesiem, saiknes veidošanu, bērna stiprināšanu un arī uzvedības koriģēšanu. Vienlaikus šo septiņu nedēļu laikā vecākiem tiks dota iespēja arī dziļāk iepazīt sevi un gūt izpratni par savu pagātni, vajadzībām un pašvērtējumu. Šī būs vērtīga pieredze, kas palīdzēs kļūt par vēl labākiem vecākiem!
Programma ir mērķtiecīgi veidota kā vienots veselums, kur katrai tās daļai ir nozīme kopējās izpratnes radīšanā, tādēļ ir ļoti svarīgi, ka apmeklējat visas viena apmācību cikla nodarbības, tādējādi gūstot vislabāko un pilnīgāko apmācību pieredzi!
Biedrība Tēvi sadarbībā ar  Centru ZIN piedāvā Vecāku izglītības programmu jeb VIP tikai tēviem!
Vīri nodarbībās uzzina, ka nav vieni ar saviem jautājumiem. Viņi saprot, ka var kļūdīties un par to runāt, un beigās savas kļūdas labot. Vīri iepazīst sevi un attiecības, satiek dzirdīgas ausis un atvērtas sirdis. Cilvēcība vijas cauri katrai sarunai – lai tā būtu par bērniem, attiecībām vai partnerattiecībām. Grupa, kurā dalībnieki ir tikai vīrieši rada drošības sajūtu un iespēju atklāti dalīties ar bērnu audzināšanas izaicinājumiem.
Vecāku izglītības programmas nodarbības tēviem notiks TIEŠAISTĒ. Tā ir iespēja pievienoties nodarbībām no jebkuras vietas pasaulē, kā arī ērtāk plānot savu laiku. Nodarbības tādā veidā aizņems mazāk Jūsu laika, jo nebūs jāmēro ceļš turp un atpakaļ. Nodarbību materiālus (dalībnieka grāmatu un citus materiālus) saņemsiet tuvākajā Omniva pakomātā.
Vieta: Tiešsaistē, Zoom platformā
Laiks: Otrdienās, 18:00-21:00 (no 18. janvāra līdz 1. martam)
-Apmācības vadīs programmas treneris Lauris Bokišs.
Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām savlaicīgi rezervēt sev vietu grupā –
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeWDMXDm4fBDJ…/viewform
Pēc pieteikuma, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un rēķinu savā e-pastā.
Programmas izmaksas vienam cilvēkam – 229 EUR jeb 32 EUR par nodarbību (3h).
Apmaksas termiņš:
Apmaksas termiņš:
● 1. maksājums 129 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms nodarbību sākuma;
● 2. maksājums 100 EUR apmērā jāveic ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms 5. nodarbības sākuma.
Pārskaitījumu iespējams veikt arī vienā reizē, apmaksājot visu summu.
5.nodarbībā var piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri ir veikuši mācību apmaksu pilnā apmērā.