Jaunumi

Atvērta pieteikšanās! Atbalsta grupa tēviem, kas piedzīvojuši šķiršanos

Pavasarī veiksmīgi noslēdzās pirmā 10 tikšanās reižu atbalsta grupa šķirtajiem tēviem, kuru vadīja psihoterapets Gints Polis. Augustā vai septembrī plānojam uzsākt jaunu grupu. Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots. Tādēļ aicinām rezervēt vietu laikus!

Ja esi tēvs pirms, pēc vai šķiršanās procesā, raksti uz tevi@tevi.lv , lai mēs varam rezervēt vietu un ieplānot atbalsta grupas šķirtajiem tēviem norisi!

(Lūdzam, aizsūtit informāciju arī draugam, paziņam, kolēģim, kuram grupas apmeklējums varētu būt aktuāls!)

 

Atbalsta grupas struktūra

Ievadnodarbība

Ievadnodarbībā tēvi uzzinās par šķiršanās psihoemocionālajiem aspektiem, kā arī iepazīsies ar atbalsta grupas mērķiem, procesu un vadītāju Gintu Poli. Mēs ceram, ka ievadnodarbības apmeklējums palīdzēs Jums izlemt, vai piedalīties biedrības “Tēvi” organizētā atbalsta grupā.

Nodarbību cikls

Biedrības “Tēvi” izstrādātās 10 nodarbību programmas mērķis ir sniegt psihoemocionālās zināšanas un sadarbības prasmes tēviem, kas piedzīvojuši šķiršanos. Nodarbībās tiek rosināts veidot pozitīvu sadarbību starp šķirtajiem partneriem bērnu audzināšanas jautājumos.
Mēs ticam, ka visi ģimenes locekļi var izkļūt no šķiršanās procesa tā, lai varētu veselīgi sadarboties ar partneri un saglabāt sirsnīgas attiecības ar bērniem. Šķirto tēvu atbalsta grupā tiek izrunāti emocionālie un praktiskie tēva lomas aspekti katrā šķiršanās fāzē.
Atsauksmes no tēviem, kas apmeklējuši mūsu atbalsta grupu:
“Lieliska pieredze!”
“Sapratu, ka neesmu viens ar līdzīgām problēmām, ka ir arī ir iespējami dažādi risinājumi un atbalsts arī man. Ieguvums ir arī tas, ka vari dalīties ar savu pieredzi un būt kādam par palīgu ar savu padomu.”
“Grupa palīdzēja justies labāk. Tā man bija iespēja gan klausīties, gan izrunā savu situāciju.”
“Bija interesanti dzirdēt dažādas pieredzes.”
“Pateicoties grupas darbam, spēju sastrukturēt savas domas un rīcību. Guvu apstiprinājumu un viedokli par jau paveikto.”
“Sapratne.”