Pakalpojumi

Atbalsta grupa tēviem šķiršanās situācijā

Šķiršanās ir smags laiks gan partneru, gan bērnu dzīvēs. Aicinām pievienoties šķirto tēvu atbalsta grupai!
Tuvākajā laikā pirmdienu vakaros plānojam uzsākt Atbalsta grupu šķirtajiem tēviem.


Kam: Tēviem škiršanās procesā un pēc tā
Kas: Atbalsta grupas vadīs pieredzējis psihoterapeits
Cik: 200 eur par visu ciklu, vai 25 eur par reizi.
Pieteikšanās: Lūdzu, rakstiet uz lauris@tevi.lv vai privātu ziņu FB

“Attiecību izjukšana vienmēr rada stresu. Ja diviem attiecību krīzē nonākušiem cilvēkiem jāatrod spēks, lai kunstruktīvā veidā pārkārtotu dzīvi un sagādātu pēc iespejas mazāk negatīvo pārdzīvojumu saviem bērniem, tas rada ne tikai vēl lielāku stresu, bet prasa dvēseliskus resursus- toleranci, izpratni, problēmu risināšanas iemaņas un spējas. Stress liek cilvēkiem ierauties sevī, izolēties no ierastajiem kontaktiem un bieži grauj arī paštēlu.
Atbalsta grupas procesā rodas iespēja saņemt informāciju, pragmatiski izvērtēt situāciju un savus resursus ne tikai teorētiski, bet arī no citu grupas dalībnieku reālas pieredzes. Saņemt emocionālo atbalstu un iedrošinājumu. Grupā tiek būvēta jauna, adaptīva dzīves shēma, uz kuru var balstīsies nākošais dzīves etaps. Tiek iegūti jauni kontakti un palīdzību var gan saņemt gan sniegt citiem.
Citās valstīs šadām atbalsta kustībām jau ir vairāku gadu desmitu pieredze. Es ceru un ticu ka arī Latvijas vīrieši ir spējigi attītīt šādu kustību. Dzīve pati pierāda tās nepieciešamību.”
Ar cieņu, Dr. Gints Polis