Jaunumi

Atbalsta grupa šķirtajiem tēviem no 6. augusta

Kad: no 6.augusta pirmdienu vakaros 18.30 – 20.00
Kur: Teikums, Jaunā Teika
Kam: Tēviem škiršanās procesā un pēc tā
Kas: Atbalsta grupas vadīs psihoterapeits Gints Polis
Cik: 180 eur par visu ciklu, vai 20 eur par reizi.
Pieteikšanās: Lūdzu, rakstiet uz tevi@tevi.lv vai privātu ziņu Facebook

“Attiecību izjukšana vienmēr rada stresu. Ja diviem attiecību krīzē nonākušiem cilvēkiem jāatrod spēks, lai kunstruktīvā veidā pārkārtotu dzīvi un sagādātu pēc iespejas mazāk negatīvo pārdzīvojumu saviem bērniem, tas rada ne tikai vēl lielāku stresu, bet prasa dvēseliskus resursus- toleranci, izpratni, problēmu risināšanas iemaņas un spējas. Stress liek cilvēkiem ierauties sevī, izolēties no ierastajiem kontaktiem un bieži grauj arī paštēlu.
Atbalsta grupas procesā rodas iespēja saņemt informāciju, pragmatiski izvērtēt situāciju un savus resursus ne tikai teorētiski, bet arī no citu grupas dalībnieku reālas pieredzes. Saņemt emocionālo atbalstu un iedrošinājumu. Grupā tiek būvēta jauna, adaptīva dzīves shēma, uz kuru var balstīsies nākošais dzīves etaps. Tiek iegūti jauni kontakti un palīdzību var gan saņemt gan sniegt citiem.
Citās valstīs šadām atbalsta kustībām jau ir vairāku gadu desmitu pieredze. Es ceru un ticu ka arī Latvijas vīrieši ir spējigi attītīt šādu kustību. Dzīve pati pierāda tās nepieciešamību.”
Ar cieņu, Dr. Gints Polis