Jaunumi

Vēl nedēļa līdz tēvu un bērnu 24h piedzīvojumam mežā!

Aicinām tēvus ar bērniem sākumskolas vecumā (6-11 gadi) uz 24h piedzīvojumu mežā! Profesionāla piedzīvojumu instruktora Roberta Līča vadībā piedalīsities dažādos izaicinājumos, sākot ar orientēšanos un beidzot ar nakts nometnes būvēšanu.
Pārgājiens notiks 27./28. aprīlī Vidzemes pusē.

Programmā:
– pašu gatavotas 3 pilnvērtīgas ēdienreizes (pusdienas, vakariņas, brokastis) – atšķirīgas no parastā / ātrā pārgājienu ēdiena – desiņām uz iesmiem vai ātrajām sausajām zupām; 
– orientēšanās;
– izaicinājumu pārvarēšana;
– izdzīvošanas iemaņas;
– ugunskuru iekurināšana;
– nakts nometnes būvēšana;
– vakara sarunas pie ugunskura;
– rīta rosme.

Došanās mājup svētdien ap plkst. 11:00.

Pārgājienā aicinām piedalīties tēvus ar vienu no bērniem. Izņēmuma gadījumos tēvs var doties ar diviem bērniem. Mums šogad būs vēl šādi pārgājieni, tādēļ tēti var izmantot iespēju un pavadīt 24h ar katru no bērniem atsevišķi. Mūsu pieredze liecina, ka tēvi, kuri ierodas ar diviem vai trīs bērniem, nespēj paši pilnvērtīgi iesaistīties pasākuma programmā.

Maksa par pārgājienu:
– Līdz 12.aprīļa plkst. 12:00 – 80eur
– No 12.aprīļa plkst. 12:00 līdz 22.aprīļa plkst. 12:00 – 95eur
– No 22. aprīļa plkst. 12:00 un pasākuma dienā – 110eur.

Dalības maksā ietilpst profesionāla instruktora sastādīta 24h piedzīvojumu programma, uzdevumu veikšanai nepieciešamais inventārs, pārtikas produkti. Dalības maksā neietilpst guļammaisi, paklājiņi, ūdens pirmajai dienai, nelielas uzkodas (ēdienreizes būs sātīgas, pilnvērtīgas, ar slodzei atbilstošu kaloriju skaitu).

Pēc apmaksas pārgājieni dalībnieki saņems precīzas norādes par pārgājiena vietu, līdzņemamajām lietām, apģērbu un citām svarīgām lietām.

Pieteikšanās un jautājumi, rakstot uz e-pastu martins@tevi.lv.

Lietotāja Biedrība Tēvi attēls.