Jaunumi

Divām grupām noslēdzies nodarbību cikls “Bērnu emocionālā audzināšana”

Attēlā: viena no grupām nepilnā sastāvā kopā ar nodarbību vadītājiem

 

Pagājušajā nedēļā divām grupām noslēdzās biedrības “Tēvi” organizētais nodarbību cikls “Bērnu emocionālā audzināšana” Elīnas Kļaviņas un Laura Bokiša vadībā. Abās grupās kopā piedalījās 16 vecāki, kuri desmit nodarbību laikā mācījās labāk izprast, kas ar mazo bērnu notiek, kā arī uzzināja par praktiskām metodēm, lai labāk palīdzētu bērnam augt un attīstīties.
Paldies visiem vecākiem par ieinteresētību apmeklēt nodarbības!

Dažas no vecāku atziņām un atsauksmēm pēc nodarbību cikla:

“Pēc šī kursa es vairs nevaru ignorēt bērna audzināšanu. Ir skaidrs, ka manai attieksmei ir nozīmīga ietekme uz dēla turpmāko dzīvi, tādēļ es turpināšu mācīties un mainīties, lai būtu labāks tētis.”
Četrus gadus veca dēla tēvs, IT speciālists

“Jau uzsākot šo kursu, pēc pirmajām nodarbībām daudz ko mainījām attieksmē pret bērnu. Es tagad viņu vairāk saprotu un varu piemērot savu rīcību, izprotot bērna vajadzības. Viennozīmīgi, mūsu dzīve ģimenē ir kļuvusi daudz mierīgāka.”
Trīs gadus veca dēla tēvs, projektu vadītājs

“Atnākot uz šo grupu, es skaidri zināju, ko es gribu – saprast, ko darīt ar mūsu meitas emocionālajām izpausmēm. Šķita, ka esam visu sačakarējuši.”
Trīs bērnu tēvs, izpilddirektors reklāmas aģentūrā

“Pēcgarša – ieguvu trūkstošo, lai varu garšīgi, dziļi, mierīgi un vērtīgi audzināt 6-16 gadīgos. Nodarbības iesaku visiem bērnu audzinātājiem, lai mūsu sabiedrība būtu pilnvērtīga un laimīga attiecībās, kas ir katra cilvēka labklājības pamats. Prasi man, ja ir jautājumi 😉 vai arī 29. janvārī uzsāc ceļu uz apzinātām attiecībām ar sevi, bērniem, ģimeni utt.”
Četru bērnu māte, uzņēmuma vadītāja