Jaunumi

Tēvu meža piedzīvojums

Image may contain: text, outdoor and nature

Pagājušajā gadā, vadot grupas, sajutām, ka tēvi ne tikai labprāt mācās par bērnu attīstību, bet arī ļoti daudz iegūst no kopā būšanas ar citiem tēviem. Daudzi ir gatavi rakt dziļāk un attīstīt paši savu unikālo pieeju tam, kā būt tēvam un vīrietim.

Sadarbībā ar pieredzējušu piedzīvojumu instruktoru Robertu Līci tēvi aicināti piedalīties 24h piedzīvojumā.

Tas būs piedzīvojums mežā tikai tēviem un šoreiz bez bērniem, lai brīvā dabā pārbaudītu pacietību, radošumu un izturību – īpašības, kas tik ļoti svarīgas, augot kopā ar bērniem. Piedzīvojuma laikā tēvi caur dažādiem uzdevumiem trenēs cieņpilnas sarunāšanās / bērnu disciplinēšanas prasmes. Tā būs vieta, kur kļūdīties un mēģināt atkal un atkal, bez bažām sačakarēt kādam dzīvi.

Noslēgumā, protams, ugunskurs un sarunas par dzīvi un visu pārējo. Būs arī pilnvērtīgas pašu gatavotas ēdienreizes – kaut kas daudz vairāk par tradicionālajām cepamdesām un ātrajām sausajām zupām. Roberts par šo sadaļu raksta: “Mani mājā iekšā nelaidīs ar sausajām zupām. ;D Būs garšīgas maltītes, pašgatavoti sautējumi, gaļa, putras, tēja, kafija!” Produkti maltītēm nebūs pašiem jāpērk.

Plānā:
– Orientēšanās
– Meža pusdienas
– Izdzīvošanas prasmes
– Nakts nometnes iekārtošana
– Izaicinoša pārgājiena trase pārdomātā vidē

Tā kā šis nav pārgājiens ar bērniem, tad jārēķinās, ka var sanākt slapjas kājas. Būs grūti, bet ar izaugsmi rezultātā. Pēc 24h atgriezīsities mājās “paaugušies”.

Maksa par 24h Tēvu meža piedzīvojumu 90 EUR. Jūs tiksit reģistrēts pārgājienam, kad tiks veikta apmaksa. Pieteikties un papildus jautājumus var uzdot, rakstot uz e-pastu martins@tevi.lv.